Novi član

boban1982

New member
Jedno pitanje,kada hocu da postavim sliku u neki post,trazi mi da budem registrovan na imageshack,postoji li neki drugi nacin ili samo taj za postavku slike?
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
ima servisa za stavit slike koliko hoćeš. upiši u google "free image host". Neki traže registraciju, neki ne.
 

boban1982

New member
Dosao sam na ideju da bih mogao da zamenim fabricke farove angel eyes farovima-crnim,da li je to neko od vas radio i kako vam deluju sto se tice izgleda i funkcionalnosti.Naravno,stavi bih ksenonske sijalice u njih post imaju sociva za tu namenu.Evo i slika...
 

platon

manijak
dobro došao!!
moja preporuka za angel i xenon..jedino je poželjno napravit da se "kratka" svijetla ne gase kad upališ "duga".
 
Posljednje uređivanje:

boban1982

New member
I meni se svidja ta prepravka,ali mislim da duga svetla ne bih ni koristio pored ksenona,bar tako kazu oni koji imaju ksenone...
Inace angel eyes farove sam nasao za 140 evra,kvalitetniji ksenoni h1 kostaju 55 evra,pa cemo videti,malo mi deluje skupo,ali dobro.
 

platon

manijak
istina da ti skoro i ne trebaju duga svijetla...svakako isplativa investicija :palac-gore:

280kn (38€) h1 xenon kit...380kn (50€) h4 bixenon
 

igor

New member
Pozdrav
ljep je autić saxo 1 mi se više sviđa od saxa 2 ljepši je oblik svjetla na novijem modelu su mi svjetla prefuturistička.
 
Na vrh