Novi C3 Aircross

La Marche

Iskreni optimist
Ma baš i ne vjerujem da su isti. Vozim svoj C4 i sinov 208... na istoj su platformi, isti motor i mjenjač, tko zna koliko je još elemenata istih, ali... ali sasvim drukčiji auti.
Tako i ova dva, ne mora značiti da su slični.
 

Franz

Well-known member
Jedan od rijetkih SUV-ova koji imaju smisla, jer ima funkcionalnost monovolumena. Sviđa mi se.
Izgleda da je i Citroen nakon dugo vremena pogodio.

Ali su parkirna mjesta i dalje po jus-u
U ZG se stvari mijenjaju. U firmi gdje radim, kompleks sagrađen 2017. je i garaža i parkirališe jako komotno. Kod mene u novogradnji je i podzemna garaža i pakirng sasvim komotan za moderne aute. Auti su debelo između crta i možeš vrata na zub i pol otvoriti normalno izaći i ući bez potpisivanja na tuđi lak. Preporodio se, jer mi auti više nisu na milost prolaznicima 24h
 

dinko1981

Well-known member
Izgleda da je i Citroen nakon dugo vremena pogodio.



U ZG se stvari mijenjaju. U firmi gdje radim, kompleks sagrađen 2017. je i garaža i parkirališe jako komotno. Kod mene u novogradnji je i podzemna garaža i pakirng sasvim komotan za moderne aute. Auti su debelo između crta i možeš vrata na zub i pol otvoriti normalno izaći i ući bez potpisivanja na tuđi lak. Preporodio se, jer mi auti više nisu na milost prolaznicima 24h
Stvari su se trebale počet mijenjat prije 20+ godina tako da bi danas bile standard a ne izuzetak
 
Na vrh