Renault Kadjar 1.6dci BOSE

tomica0308

Well-known member
Pozdrav, doslo vrijeme da Citraca C4 zamjeni novo vozilo pa sam presao na Renaulta, dugo sam trazio po oglasu nesto dok nije uletio ovaj Kadjar 2016g. . Oprema je BOSE, sve osim grijanja sjedala. Trenutno ima 160 oookm.1000004672.jpg
 

Prilozi

tomica0308

Well-known member
Pijetao če završit u juhici sutra :D, da bio je kasko tak da nema problema. Prednje mi je isto napuklo (ne znam kad ni gdje) kod suvozača ali gore skoro u ćošku cca 8cm duljina , za sad tako stoji (možda će se ljeti počet širit po suncu a unutra klima ili kad ču ić u praonu pa hladna voda na vruče staklo), to ću riješit ljetos negdje.
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Pijetao če završit u juhici sutra :D, da bio je kasko tak da nema problema. Prednje mi je isto napuklo (ne znam kad ni gdje) kod suvozača ali gore skoro u ćošku cca 8cm duljina , za sad tako stoji (možda će se ljeti počet širit po suncu a unutra klima ili kad ču ić u praonu pa hladna voda na vruče staklo), to ću riješit ljetos negdje.
Da li se reparirati sa onim kitovima, ili kod stručnjaka.
 

szahtila

Well-known member
Pijetao če završit u juhici sutra :D, da bio je kasko tak da nema problema. Prednje mi je isto napuklo (ne znam kad ni gdje) kod suvozača ali gore skoro u ćošku cca 8cm duljina , za sad tako stoji (možda će se ljeti počet širit po suncu a unutra klima ili kad ču ić u praonu pa hladna voda na vruče staklo), to ću riješit ljetos negdje.
Jel to pričamo o novom ili polovnom autu?
 

nero81

Active member
Donator foruma
Ja sam na lokalnom auto odpadu probavao bacayi kamenje u sofersajbu i nista. Doduse nisam bacao neke velike nego 2-3cm velike da vidim kako jako moram baciti da se staklo osteti. Ali nista. Onda sam uzeo malo veci kamen i njime lupao po staklu ali jedva da se ogrebalo malo... moram otkrit jacinu da mogu ostetit svoju sofersajbu da je zamjenim pod kaskom :) a ne zelim da se skroz raspukne
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Ja sam na lokalnom auto odpadu probavao bacayi kamenje u sofersajbu i nista. Doduse nisam bacao neke velike nego 2-3cm velike da vidim kako jako moram baciti da se staklo osteti. Ali nista. Onda sam uzeo malo veci kamen i njime lupao po staklu ali jedva da se ogrebalo malo... moram otkrit jacinu da mogu ostetit svoju sofersajbu da je zamjenim pod kaskom :) a ne zelim da se skroz raspukne
Tko zna što če staviti pod zamjensku, i kako če je postaviti. Bolje original, da nebi kasnije bolila glava.
Mislim da se ne da reparirat, nije samo točkica od kamenčića nego je baš crtica gore i dolje jedno 4cm od udarca.
Al ako se da reparirat da se ništa ne vidi još bolje. (y)
Čuda danas popravljaju, pogledaj po YouTube-u, i sl.
 

tomica0308

Well-known member
Samo.original ide gore kaze teta u osiguranju. A ova sad mi je toliko izgrebana da je tesko vozit po kisi i noci
Prvo staklo ti je laminirano i to ti se nece razletit(nastat ce samo skoljkica ili pukotina), boćna i zadnja stakla su sigurnosna/kaljena to če ti se pretvorit u sitne komadiće.
 

tomica0308

Well-known member
Kad se ima ove moderne Citroene, onda da. Da se ima starije C4 i C5 onda bi i bočna bila dupla :cool:
Ko ima duplla stakla bocna?Mislim od c4 i c5?
Akusticna se zovu mislim. Znam da imaju ove veče klase tipa Audi a8, s klase. I za citroen C6 znam da ima dupla 😅
 
Na vrh