Saxo VTR 1.6 8v by vuke (prodan)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

1587 VTS

New member
Uf kako je dobar, original felge mu stoje opako, spusten kako treba, ma strava, cista desetka od mene.. Bravo, cuvaj ga i uzivaj :cool: Otvori garazu, imas sta stavit ;)
P.S. Da ne budu samo pohvale - meni se volan ne sviđa (vizualno gledajuci), al to je samo moje misljenje :whistling:
 

vuke

New member
Uf kako je dobar, original felge mu stoje opako, spusten kako treba, ma strava, cista desetka od mene.. Bravo, cuvaj ga i uzivaj :cool: Otvori garazu, imas sta stavit ;)
P.S. Da ne budu samo pohvale - meni se volan ne sviđa (vizualno gledajuci), al to je samo moje misljenje :whistling:
pa zato i postoji forum ne samo da hvalimo, nego i komentiramo :grin:

hvala

jesu felge su michelin od rally-a
nažalost nisu na prodaju, one su mi za zimu
predstavi svoj u "moj saxo" da ga malo bolje vidimo
 

saxovtr

New member
šta nije taj saxo bio na njuškalu prije par mjeseci, a bio je aktivan možda 2 dana ako je... i pisalo je da je vts i da ima 100 ks.. ili to nije taj?
 

gox

New member
saxovtr, baš zato što je sad serijski ga predstavi i poslikaj tako da se poslije može vidjet koliko je bolji (ili lošiji) :)

Ma auto je bomba, Darac taj volan je function over fashion više, makar je meni čak i izgledom čist oke :)
 

Vedran

New member
Lep saxo ko lutka!:angel:

Jedino bi te srednjevjekovno mučio za farove i blastfemiju farbanja rallye felaga u bilo što osim bijele:grin::grin:
 

vuke

New member
na felgama je original boja, a mislio sam ih farbat u bijelo ali nisam siguran kako bi to izgledalo na crnom autu..
 

Vedran

New member
na felgama je original boja, a mislio sam ih farbat u bijelo ali nisam siguran kako bi to izgledalo na crnom autu..
Rallye nikad nije imao crne felge;)
Nove iz dućana dolaze bijele i koštaju oko 400 kuna komad
 

vuke

New member
stvarno neznam, jer mi je i rezervna guma crna i 2002 godište su felge, godište auta a nema znakova farbanja.

ovako nekako bi izgledalo u bijelom



sad neznam da li da ih farbam u bijelo?
 

Salle

Sektaš
uuuu super ideš u mojem smjeru :D trkaćeeem, svaka čast :D

na tima saxo/106 je voziti onaj originalni volan ko da oprostite svi na izrazu hodaš sa q.rvom koju mogu imat svi osim tebe :D sad još samo neki sparco evo i super bude
 

1587 VTS

New member
Continental - bravo!!! :stovanje::stovanje::stovanje: Nisam znao da jos rade prvi SportContact :confused: Vjerojatno su ga ostavili za te egzoticne dimenzije. Kad su proizvedene? Nije li tvornicki 185/55 R14 ?
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh