Peugeot 107 2010 Swiss edition- Black mamba youth

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Presla zujalica za ova dva dana nekih 400km. Uspesno se penjala i spustala. Na autoputu isla i 130. Potrosnja je nekih 4-5l sa sve klimom. Samo jos tempomat da ima, mogao bih do Vladivostoka sa njom :D
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Mislim da se to da naknadno ugraditi...
Ja sam u svoj P407 samo ubacio ručicu tempomata i aktivirao je Diagboxom u BSI opcijama.
 

szahtila

Well-known member
Mislim da se to da naknadno ugraditi...
Ja sam u svoj P407 samo ubacio ručicu tempomata i aktivirao je Diagboxom u BSI opcijama.
Ne možeš u svaki PSA auto. Na P307 koji smo imali ugrađeno bez problema,u P206 kohi još vozim ne može. Mislum da nemaju svi ugrađenu odgovarajuću periferiju da bi mogao samo ručicu dodati i aktivirati
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Proveravao nivo ulja, pomerilo se nije. Iskreno, koliko sam ga cepao uzbrdo i na autoputu, pomislio sam da cu morati dolivati ulje. Ulje i dalje gde je i bilo prosle godine posle malog servisa. Yacco mu definitivno prija i nastavicu njega da sipam. Žena kaže da je dosta startniji i da ne zna sta sam mu radio. Samo sam mu dušu malo vadio, klistir izduva mu odradio.
 

Milosh

Test
Šta je na kraju "drške" tog kišobrana, jel se može dobro osloniti na nešto a da ne grebe? Koliki je kad se sklopi?
 

Mrki5

Well-known member
Dobro je, samo nisi skinuo sav zaštitni sloj od fara . Popravi ovaj deo . 1000038987.jpg Ili je ovo samo ovako na slici ?
 

Mrki5

Well-known member
Sa 400 probaj da to skineš pa do 1500, ne moraš dalje . Pričam o vodenom šmirglu . Zaštitni sloj mora da se skine da bi mogao polimer da odradi posao.
 
Na vrh