Peugeot 206 1.6 16v

2mario2

Well-known member
Hehe, najs!

Čujemo se, jel ti problem da dođem sljedeći vikend? Možda 28.09.? Ovaj neću moći nikako iskombinirati...

Koliko ima kila cca motor?
Nemaš brige. Ja ću mašinu doma otfurat i nek čeka. Ima možda 100kg, neznam. Sam ga nemogu dići, al dvoje može
 

2mario2

Well-known member
Da znam oću frenda tražiti prikolicu ili ću ju u gepek.


E super, onda ti se javim idući tjedan.

Super, onda ga sa frendom lako istovarim.
Ma da. Gepek majka. Uzmi si samo neke krpe il neki stari tepih da ti se nebi ulje izlijalo jer ga ima još unutra nešto
Jaooo, neka rupa mi se pojavila u katalizatoru. Najbolje to tako ostaviti jer možda auto radi neku regeneraciju tim putem


Ma da. Gepek majka. Uzmi si samo neke krpe il neki stari tepih da ti se nebi ulje izlijalo jer ga ima još unutra nešto

Jaooo, neka rupa mi se pojavila u katalizatoru. Najbolje to tako ostaviti jer možda auto radi neku regeneraciju tim putem

Ići će inox straight pipe do zadnjeg lonca skupa sa novom gibljivom cijevi tako da bude to izgledalo onako kako treba, a i čulo se bude mislim podosta jako
Ma da. Gepek majka. Uzmi si samo neke krpe il neki stari tepih da ti se nebi ulje izlijalo jer ga ima još unutra nešto

Jaooo, neka rupa mi se pojavila u katalizatoru. Najbolje to tako ostaviti jer možda auto radi neku regeneraciju tim putem

Ići će inox straight pipe do zadnjeg lonca skupa sa novom gibljivom cijevi tako da bude to izgledalo onako kako treba, a i čulo se bude mislim podosta jako
Uhhh, šta sam ja sad stisnuo. Bitno da 83 puta sad piše za straight pipe. Hahahaha
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh