Peugeot 206 1.6 16v

2mario2

Well-known member
?? Otkud to, zašto?
Mijenjat ću jer slini ulje i ide mi to na živce
Ja neznam dal sam lud ja, moj 206 ili oboje! Neda meni vrag mira i išao sam sad isprobati auto nakon što je jučer mi ispio živce. Znači auto danas radi odlično. Bez trokiranja, vuče ko mutav i isto tako i ide. Isto je stajao cijeli dan na suncu kao i jučer tako da su uvjeti isti. Hladan je bio motor i jučer i danas. Temperatura se isto podigla na normalu kao i jučer, ali danas je sve super. Stoga neću sad ni kupovat novu bobinu nego ću ga pustiti i pratiti što se događa jedno vrijeme. Drugi tjedan dolazim s njim sa terena i idem sve pregledati i ugraditi nove dijelove koje još nisam (nosače motora) i ove sad novo naručene. Taj auto kad ja završim i ako ga budem prodavao, taj koji će ga kupiti može mi komotno dati pusu u stražnjicu jer će sve biti novo na njemu
 
Posljednje uređivanje:

2mario2

Well-known member
Dođe mi da plačem!!! Nađem sjedala od RC-a u Austriji za 200€ prednja i zadnja (i još nije fiksno bilo) i dok sam pisao poruku sjedala su prodana!!! Pa jebemti život i sreču takvu šugavu! Nikad više ih nebudem našao za te novce

Al ajd, dijelovi mi neki stižu doma i bude bolje

Uskoro bi moglo doći do jedne opet nove, ali brutalnije kupnje dijelova tako da ću biti iznimno sretan

Našlo se tu stvari za nešto oko 2000€. Tolko ću zasad otkriti 🤪
 

2mario2

Well-known member
Pošto imam danas slobodan dan i dosadno mi je, otišao sam otvorit haubu i skinuo sam klapnu gasa. Imao sam što vidjeti. Dosta prljava je bila, pa sam ju skinuo i pošteno očistio. Sad se rad na leru smirio i kao da mi ljepši malo odaziv gasa, al mi je rekao frend da ćemo kad dođem doma još sa dijagnostikom provjeriti sve i napraviti kalibraciju klapne
 

2mario2

Well-known member
Evo mene opet. Nije me bilo i nije se nešto radilo po autu pošto sam na terenu, ali evo ima nešto novo. Naručene lamda sonde i bobina nova i to je montirano. Još mi stižu prednje lampe nove i neke sitnice



 

2mario2

Well-known member
Eto novosti. Kao što ništa nije vječno tako ni moja mašina. Po svemu sudeći nemam kompresije na jednom il ćak dva cilindra. Pošto je to tako i popravljat ne mislim, našao sam mašinu sa 160tkm koja će ići umjesto ove jer mi je jeftinije tako nego ić slagat ovu. Sve nove dijelove koje sam kupio budem preselio na novu, a ovu staru mašinu bacit u 3 lijepe pm i idemo samo hardcore dalje 🤣
 

2mario2

Well-known member
Eto, riješena mašina. Upravo sam poslao čovjeku novce i kroz 2 tjedna kad se vratim sa terena idem po nju i počinje slaganje. Baš sam si happy sad

Cutac Cutac ti me nazovi. Poslao sam ti broj u poruci
 

2mario2

Well-known member
Radi se nešto. Sad sve odspojit još, kileri su skinuti i trebam skinut poluosovine i mislim da može mašina lagano van. Ovaj tjedan vjerovatno bude jer nemam s kim napravit pošto mi frend radi, pa nemože odmah doletiti pomoć. Moram dati popraviti getribu jer nije problem u kuplungu nego u njoj, neke sitnice kupit i kad sve to nabavim ide sastavljanje nove mašine i ubacivanje i teranje dalje dok se i ta ne razleti. Onda opet sve nanovo, haha

 

Cutac

Prèkaroš
Ne znam hoću ovaj tjedan stići, ali bumo se čuli.
Koliko je teška mašina, mogu dvojica dignut?
 

2mario2

Well-known member
Ne znam hoću ovaj tjedan stići, ali bumo se čuli.
Koliko je teška mašina, mogu dvojica dignut?
Mislim da bi moralo ić, pa nismo curice male da nemremo. Pošto nebude getribe itd, moći ćemo bez problema
 

Cutac

Prèkaroš
Moram naći neke letve za gepek da ide na njih, da nebi razjebalo onu plastiku u rezervnom kotaču.
 
Na vrh