C4, 1.4 VTi, by Cutac

Cutac

Prèkaroš
On je meni rekao 500. Veliki je čista guma. Ja mislim na onaj kod ekspanzione 1807GJ.
Ti sa dizelom možda imaš drugačije nosače.
 

MR47

Member
Zavuci ruku ispod njega kad motor radi,osjetit ćeš lagane vibracije.To je membrana koja drži ulje.Barem je tako na mojem,ali evo nikad neznaš.Zanima me baš kak će ti se pokazat kad zamijeniš.
 

Cutac

Prèkaroš
Budem probao. Ali ne znam kad, ne planiram još dugo vremena van tople kuće :D:D

Sad ga na - 11 kresnuo ko minu, al sve je zamrzlo, vrata, brave, sarke, rucna... Rucnu kad spustim ima par cm lufta na gore.
 

Cutac

Prèkaroš
Mene samo zanima kako da odmrznem rucnu. Otpustila je jer su pakne i disk potroseni, ali do prvog zuba nema otpora. U mojoj glavi to nije znak zaledjenosti nego opustene sajle, ali vecer prije je bilo dobro.
Budem ga poslije posla sutra stotinjak km provozao da vidim hoce li se dobiti.
 

Mirage

Well-known member
Ja jesam i :cenzura::cenzura::cenzura:... auto i proizvođača ako se ona ledi njen je posao da se poteže i dok je povučena da drži a kada otpusti da i ona otpusti.

Ako ti nisu sposobni napraviti onda neka ni ne prave aute.
 

Cutac

Prèkaroš
njen je posao da se poteže i dok je povučena da drži a kada otpusti da i ona otpusti.
Slažem se.
Al sam stisnuo noznu kocnicu i vratilo se.
Meni nema kontakta na kočnicama, ali ručica je labava. Kada ju vučem, koči, a kad ju spustim ne koči. Budem se spustio i vidio puževe di stoje.
Nisi valjda zategnul ručnu po ovom vrenenu?
Jesam, trebala mi je. Inače po zimi povučem na prvi zub ili ne povučem, ali sada nisam bio na dvorištu pa mi je baš trebala.
 

MR47

Member
Auu,tak i meni pukla sajla na golfu,moral parkirati na nizbrdici tik do glavne ceste.Uzmi fen i vozi poneku ciglu u autu.Izgleda da je jeftinije ako cigla smrzne nego ručna. 😁
 

Cutac

Prèkaroš
Uzmi fen i vozi poneku ciglu u autu.
LOL

Ma ako su puževi dobri, malo ću ga provozati i dosta.
Ali ne kužim, ako ja mogu jače zategnuti ručnu, to bi sajle i sve trebalo pomaknuti i polomiti led, zašto se onda ne vrati? :thinking:
Na starim autima kad bi mi se zamrznula, samo bi držala kotače, onda se otopila i sve bi bilo normalno.

Dobila se sama od sebe
 

Milosh

Test
Ako ti nisu sposobni napraviti onda neka ni ne prave aute.
Očigledno da nisu, ne samo PSA već i svi ostali. A uzevši u obzir da se taj sistem tako ponaša na niskim temperaturama, vi očigledno očekujete previše od njega.
 

Phantom

Drajver
Upalite dizela bez grijača na -21.
iskreno auto stajao 3 dana na -15 upali od prve pod snjegom 20 cm (nisam vidio da se pali ikonica za grijače ili je to tako brzo da nisam uočio)...:grin:, kraj mene pežo 307 sw, 1.2 e-thp drnda, audi 1.6 fsi vergla ja se samo nasmija ....
 
Na vrh