C4, 1.4 VTi, by Cutac

Milosh

Test
Vjerujem ti. Lijepo je to kad je sve ispravno na autu (pretpostavljam da su ti grijači ispravni), a tom Audi-u je garant nešto neispravno.
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Nabavljen nosač motora, moram naći nekoga tko bi to stavio. Moj mehaničar sutra pretpostavljam ne može(ali budem nazvao, šta), a u Sisku ne znam nikoga.
Možda da probam sam, ali bilo bi riskantno jer nemam di. Imam grabu, al s njom se mogu hebat kad ne mogu poduprijeti motor ničime.
 

Cutac

Prèkaroš
Ovaj vikend idu ljetne. Ako padne snijeg, zimske ostaju jos cirka dva tjedna na VTS-u pa sam bezbrizan po tom pitanju.
 

Cutac

Prèkaroš
Eno ga na cipelaru, nekad ću ga staviti :D
Pretpostavljam unutar tri tjedna. Svejedno ne radim neke kilometre zadnjih mjesec-dva, nije mi hitno. Da imam nekoga u Sisku, zvao bih ga da sutra ako može, ali nemam vremena pičiti do mehaničara. Uz i ovako natrpan raspored, moram i felge srediti :(
 

Cutac

Prèkaroš
Moram naruciti pumpicu sajbe i moram pohvaliti c4 kako je udoban. Ne samo ovjes nego mekani sicevi, ogromni mekani nslon za glavu, mekani volan, pa i grijanje je udobno :D
 

Cutac

Prèkaroš
A ima i tu nesto. VTS ima naslon za glavu klasičnoga oblika koji se moze nagnuti i onda kad se naslonim, naslonim se na cosak, a c4 je stvarno kao jastuk :cool:
 

diegos

Well-known member
Mislio sam na vec spomenuti Eonon :)
Al evo vidis za ovaj Witson jos nisam cuo, svako toliko covjek vidi nesto novo kod tih kineza :D
 
Na vrh